Zabudowa wnętrz na wymiar
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Informacje / Szafy do zabudowySzafy do zabudowy

Szafy do zabudowy to innowacyjne rozwiązania w zakresie przechowywania różnorodnych materiałów – nie tylko ubrań, ale również sprzętów gospodarstwa domowego czy dokumentów w przestrzeni biurowej.

Biorąc pod uwagę nowoczesne systemy przechowywania tworzymy szafy do dowolnej zabudowy, którą klient może sam zaprojektować tak, aby uzyskać łatwiejszy dostęp do rzeczy w szafach.

Funkcjonalność, stylowość oraz harmonijna kompozycja z wystrojem wnętrza to cechy wiodące tworzonych przez nas szaf do zabudowy.

Zobacz galerię zdjęć naszych realizacji

szafy do zabudowy - zdjęcie
Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa