Zabudowa wnętrz na wymiar
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Szafy / Drzwi składano-przesuwne

Drzwi składano-przesuwne

Ten rodzaj drzwi pozwala maksymalnie zoptymalizować przestrzeń niewielkiego pomieszczenia, w którym szafa nie jest najistotniejszym elementem, jednak jest niezbędna. Z takiej kombinacji drzwi można skorzystać w sytuacji gdy posiadamy zbyt mało powierzchni zewnętrznej, niezbędnej do swobodne- go korzystania z szafy.
Drzwi składano-przesuwne, jak sama nazwa wskazuje, można przesunąć,
jak również złożyć, co pozwala na łatwy dostęp do przedmiotów, które są zlokalizowane nawet w najbardziej skrajnych i odległych krańcach szafy. Konfiguracje drzwi starannie dobieramy do możliwości przestrzennych pomieszczenia, co gwarantuje funkcjonalność przy zachowaniu estetycznej, stylowej kompozycji wnętrza.

  Zapraszamy do kontaktu


Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa