Zabudowa wnętrz na wymiar
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Informacje / Producent mebliProducent mebli - Drew-max

Jesteśmy warszawską firmą o lokalnym zasięgu działania. Cechuje nas fachowa obsługa z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, dbając o każdy detal w procesie produkcji.

Wszystkie świadczone przez naszych pracowników usługi objęte są okresem dwuletniej gwarancji. W naszej pracy kierujemy się zadowoleniem klienta, który jest głównym projektantem. Referencje, jakie otrzymujemy w pełni potwierdzają kompetencje pracowników naszej firmy.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych klientów!

Zobacz galerię zdjęć naszych realizacji

producent mebli - zdjęcie
Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa