Zabudowa wnętrz na wymiar
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Informacje / Meble na wymiarMeble na wymiar

Marzysz o niebanalnym wnętrzu? Chcesz urządzić mieszkanie stylowo i ze smakiem, a jednocześnie nie ograniczać się do mebli produkowanych seryjnie? Twoje oczekiwanie wybiegają daleko poza meble, jakie znajdujesz w salonach?

Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji będą meble na wymiar. Klient decydujący się na ich zamówienie w naszej firmie do finalnego etapu projektu może wprowadzać dobrowolne zmiany. Meble na wymiar wykonywane są z surowców, które wybierane są po uzgodnieniu z zamawiającym i w pełni odpowiadają jego potrzebom, zarówno funkcjonalnym jak i estetycznym. W zależności od Państwa oczekiwań proponujemy klasyczne drewno, płyty laminowane czy perforowane „locatelli”.

Dla ustalenia wszystkich szczegółów zamówienia zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu.

Zobacz galerię zdjęć naszych realizacji

meble na wymiar - zdjęcie
Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa