Zabudowa wnętrz na wymiar
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Informacje / Zabudowa wnękZabudowa wnęk

Zabudowa przestrzeni nie zawsze jest łatwym zadaniem, a często wręcz przysparza wielu problemów. Szczególnie trudna może być zabudowa przestrzeni niestandardowej, cechującej się licznymi wnękami.

Klientom borykającym się z problemami tej natury proponujemy zabudowę wnęk w jak najbardziej optymalnej postaci. Niezależnie, czy zajmujemy się przestrzenią oficjalną, biurową czy urządzamy gniazdko rodzinne lub luksusowy apartament, nasi pracownicy przedstawią Państwu bogatą ofertę materiałów surowcowych oraz wykończeniowych, z których wyczarujemy oryginalne, a jednocześnie solidne meble na wymiar. Zabudowa wnęk jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

Zobacz galerię zdjęć naszych realizacji

zabudowa wnęk - zdjęcie
Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa