Zabudowa wnętrz na wymiar 
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Szafy / Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne

Szafy przesuwne najlepiej sprawdzają się w małych pomieszczeniach, gdyż nie zajmują tyle miejsca co tradycyjne szafy. To idealne szafy do przedpokoju. Zbudowane są z ramy, czyli profili stalowych lub aluminiowych oraz wypełnienia. Fronty szaf przesuwanych mogą być wykonane z drewna, płyty laminowanej, różnokolorowych szyb lub luster. Coraz częściej stosowana jest również perforowana płyta "locatelli". Wybór materiału jest kwestią gustu. Dobieramy go starannie na życzenie klienta, uwzględniając otoczenie lokalizacji szafy. Szafy przesuwne to doskonały sposób na ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni domowej.

Jeśli zastanawiasz się czy szafy z drzwiami przesuwanymi będą najlepszym rozwiązaniem problemu zagospodarowania Twojej przestrzeni to zapoznaj się z galerią szaf przesuwnych lub skorzystaj z fachowego doradztwa, które oferujemy.

  Zapraszamy do kontaktu


Szafy przesuwne - mini grafiki


Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa