Zabudowa wnętrz na wymiar
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Informacje / Szafy wnękoweSzafy wnękowe

Idealne dla mniejszych pomieszczeń czy mieszkań o małych metrażach są szafy wnękowe. To rozwiązanie jest jednocześnie wydajne, jak i efektywne. Dla optycznego powiększenia wybranego pomieszczenia fronty szaf wnękowych mogą być zdobione szkłem barwnym lub wytłoczeniami wybranymi zgodnie z gustem zamawiającego.

Szafy wnękowe stanowią również popularne wyjście dla stworzenia małej garderoby dzięki niewątpliwemu atutowi jakim jest dowolność w ich wyposażaniu. W zależności od potrzeb i wymagań klienta mogą być to półki, drążki wieszakowe, pantografy, kosze czy tradycyjne wysuwane szuflady. Schować można w nich nie tylko ubrania, ale również sprzęty gospodarstwa domowego.

Do naszych szaf oferujemy różne typy drzwi:

Zobacz galerię zdjęć naszych realizacji

szafa wnękowa - zdjęcie
Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa