Zabudowa wnętrz na wymiar
Najwyższa jakość gwarantowana

Szybki kontakt: Zadzwoń


Oferta
 

Drew-Max - Oferta

Firma Drew-Max zajmuje się zagospodarowaniem przestrzeni użytkowej na wymiar. Naszą specjalnością są zabudowy wnękowe, garderoby oraz różnego rodzaju szafy, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy akcesoria i okucia renomowanych producentów.

Oferujemy bezpłatny pomiar i projekt. Po dokonaniu przez klienta wyboru rodzaju zabudowy, starannie dobieramy surowiec z jakiego powstanie gotowy produkt. Zastosowanie solidnych materiałów gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi oraz wpływa na trwałość i żywotność powstałych produktów. Szeroka gama okuć i akcesoriów wielu czołowych producentów umożliwia optymalizację kosztów poniesionej inwestycji. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie materiały do potrzeb i oczekiwań klienta, co pozwala nam zachować najlepszą proporcję ceny do jakości. Indywidualne podejście do każdego zamówienia umożliwia nam wykonywanie prac na najwyższym poziomie.

Jeżeli oczekujesz fachowej i rzetelnej porady oraz profesjonalnie wykonanej usługi z dbałością o szczegóły, zostań naszym klientem. Na wszystkie nasze prace udzielamy 2 letniej pisemnej gwarancji.

  Zapraszamy do kontaktu


oferta

Zamów projekt i pomiar - Warszawa i okolice


Zabudowa wszelkich typów wnętrz według indywidualnego projektu, szeroki wybór drzwi, materiałów i uchwytów. Nasza specjalizacja to szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble na wymiar, zabudowa wnęk, szafy przesuwne, szafy na wymiar, szafy do zabudowy i inne. Dla naszych klientów oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i projekt. Wszystkie zaprezentowane na tej stronie prace to tylko część propozycji z naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia prezentacji naszych możliwości.

Drew-Max, ul. Siemieńskiego 19/45, 02-106 Warszawa